Miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu,

al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań

Dojazd komunikacją miejską:

Z dworca kolejowego Poznań Główny / dworca autobusowego należy kierować się w lewo na przystanek tramwajowy "Dworzec Zachodni" (zlokalizowany przy ul. Głogowskiej) albo "Most Dworcowy" (skrzyżowanie ulicy Głogowskiej i Roosevelta), a następnie wsiąść w tramwaj linii 5 (kierunek: Stomil). Przystanek docelowy: "Zamek"

Po  opuszczeniu tramwaju na przystanku „Zamek” (skrzyżowanie ulicy Święty Marcin i al. Niepodległości)  należy udać się w kierunku alei Niepodległości. Gmach Główny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu znajduje się po lewej jej stronie, naprzeciwko Parku Maciejewskiego. Pokonanie całej trasy zajmuje ok. 10 min.

 Pieszo:

Po wyjściu z dworca kolejowego Poznań Główny należy skierować się w prawo, a następnie iść wzdłuż Mostu Dworcowego i ulicy Matyi do najbliższego przejścia dla pieszych.  Z kolei idąc z dworca autobusowego należy skorzystać z przejścia podziemnego. Po przekroczeniu przejścia dla pieszych należy udać się wzdłuż ulicy Towarowej lub Powstańców Wielkopolskich. Odległosć: 750 m. Czas: ok. 10 min. 

Szczegóły dotyczące funkcjonowania komunikacji publicznej w Poznaniu znajdują się na stronie ZTM.