Prof. Ida Musiałkowska w zarządzie PTSE O. Poznański

2023-07-13 17:37

Dr hab. Ida Musiałkowska, prof. UEP, kierownik Katedry Europeistyki, została wybrana do Zarządu Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich.

Zarząd
Prezes – prof. UAM dr hab. Beata Przybylska-Maszner (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu)
Wiceprezes - prof. UAM dr hab. Elżbieta Lesiewicz (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu)
Członek Zarządu – prof. UEP dr hab. Ida Musiałkowska (Katedra Europeistyki, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)