Udział w konferencji RSA w Santiago de Compostela

2019-06-14 16:54

W dniach 5-7.06. br. dr Piotr Idczak i dr hab. Ida Musiałkowska, prof. UEP wzięli udział w międzynarodowej konferencji RSA Annual Conference 2019: Pushing Regions beyond their Borders w Santiago de Compostela.

Podczas konferencji zaprezentowali kolejne wyniki badań w ramach projektu poświęconemu inicjatywie JESSICA w Polsce wygłaszając trzy współautorskie referaty, w tym dwa z dr. Karolem Mrozikiem z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Ponadto uczestniczyli w sesji inaugurującej działania wznowionej sieci badawczej RSA Research Network on EU Cohesion Policy #CPNET, w ramach której odbędzie się 6 seminariów, w tym jedno na UE w Poznaniu w 2020 r.

Ida Musiałkowska uczestniczyła również w sesji ambasadorów RSA zapoznając się z planami organizacji na kolejny rok.