INFORMACJA NT. KONSULTACJI ORAZ SPECJALNOŚCI

2020-03-13 10:56

W związku z Komunikatem nr 9/2020 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie zaleceń i funkcjonowania Uczelni w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa zawieszone zostają bezpośrednie konsultacje nauczycieli akademickich ze studentami. Konsultacje ze studentami, od dnia 13 marca br. do odwołania, powinny odbywać się TYLKO w trybie online.
Jednocześnie, biorąc pd uwagę zaistniałą sytuację, wszelkie informacje o specjalności Przedsiębiorstwo i dyplomacja gospodarcza w Europie będą udzielane przez pracowników Katedry również drogą mailową. Adresy poczty elektronicznej pracowników znajdują w zakładce Pracownicy.
Informacje nt. specjalności znajdują się także w zakładce "Specjalność".
/////
Due to the Rector's Announcement No. 9/2020 of March 13, 2020, we kindly inform you that the office hours are cancelled. You can contact by email.