Dyplomacja "od kuchni" czyli spotkanie z Ambasadorem

2016-10-24 07:48

Katedra Europeistyki wraz z SKN EUrope oraz Europejska Akademia Dyplomacji mają zaszczyt zaprosić na kolejne wydarzenie organizowane w ramach cyklu spotkań otwartych "Zawód Dyplomata" .
Głównym tematem będzie "Blaski i cienie życia dyplomaty.Tajniki savoir-vivre na co dzień i w pracy".

Wykład poprowadzi Ambasador tytularny Janusz Niesyto, emerytowany ambasador tytularny, były długoletni urzędnik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Były ambasador ad personam, dyrektor Protokołu Dyplomatycznego MSZ, dyrektor Gabinetu trzech ministrów spraw zagranicznych RP: K. Skubiszewskiego, D. Rosatiego i B. Geremka. Ambasador nadzwyczajny i pełnomocny RP w Szwajcarii i Liechtensteinie oraz w Finlandii. Wykładowca wielu renomowanych polskich uczelni i instytucji oświatowych z zakresu protokołu dyplomatycznego, etykiety i kultury stołu, etykiety urzędniczej i biznesowej, korespondencji dyplomatycznej i urzędowej.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak wygląda praca dyplomaty "od kuchni" nie możecie przegapić tego spotkania!

25 października, godzina 18:15, 408 A Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ul. Al.Niepodległości 10

Serdecznie zapraszamy!