DIALOG OBYWATELSKI "Czy jestem bezpieczny w sieci"

2018-03-26 11:44

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dialogu obywatelskim pt. "Czy jestem bezpieczny w sieci?" z Jakubem Boratyńskim, Szefem Wydziału ds. Polityki Cyberbezpieczeństwa w Komisji Europejskiej, który opowie o tym, co robi Unia Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa w sieci i co z tego wynika dla Polski i każdego z nas. Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia o godz. 11:30 w sali 111 A na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Dialogi Obywatelskie to inicjatywa KE, której celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012 r. Podczas spotkań komisarze oraz przedstawiciele instytucji UE przestawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania UE.

Załączniki: