Zawód dyplomata - kariera w słuzbie zagranicznej

2016-05-04 14:41

Europejska Akademia Dyplomacji oraz Katedra Europeistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i SKN Europe ma zaszczyt zaprosić na kolejne wydarzenie organizowane w ramach cyklu spotkań otwartych "Zawód Dyplomata". Głównym tematem będzie szeroko rozumiana kariera w służbie zagranicznej. W spotkaniu udział weźmie dr Katarzyna Pisarska, dyrektor Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz Wyszehradzkiej Szkoły Nauk Politycznych (VSPS), członek klubu Young Global Leaders (2014) Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz autorka publikacji na temat dyplomacji publicznej. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką dyplomacji serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu! Miejsce: 15:45, 10 maja Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Al. Niepodległości 10, sala 111 A Wstęp Wolny!