Katedra Europeistyki wśród najbardziej wszechstronnych - wyróżnienie

2015-03-30 13:54

Z przyjemnością informujemy, że Katedra Europeistyki znalazła się wśród dziesięciu najbardziej wszechstronnych katedr Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za rok 2013/2014. Wyróżnienie to zostało przyznane podczas cyklicznego spotkania poświęconego realizacji strategii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, które odbyło się 27 marca 2015 r. Celem spotkania było przedstawienie stopnia realizacji Strategii UEP na lata 2013–2020. Rektor UEP prof. dr. hab. Marian Gorynia, prof. zw. UEP, wręczył dyplomy uznania kierownikom najbardziej wszechstronnych Katedr Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wyróżnione katedry w największym stopniu przyczyniają się do realizacji założeń Strategii UEP na lata 2013–2020.

Dyplom uznania

dyplom uznania

Rektor UEP prof. dr. hab. Marian Gorynia wręcza dyplom pani prof. dr hab. Ewie Małuszyńskiej

wreczanie dyplomu