CZY WARTO (I JAK) KSZTAŁCIĆ SIĘ LUB PRACOWAĆ ZA GRANICĄ?

2013-11-20 10:11

baner

Staż, praktyka, nauka, znalezienie pracy w innym kraju – takie tematy będą poruszane podczas zbliżającego się wydarzenia. Już 5 grudnia odbędzie się debata „Wyjazd za granicę atutem na rynku pracy? Mobilność międzynarodowa studentów” organizowana przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu oraz Katedrę Europeistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na debatę zapraszamy wszystkich studentów – osoby zainteresowane rozwojem naukowym oraz zawodowym. Przewodnim tematem spotkania będzie mobilność międzynarodowa młodych osób. Zaproszeni goście przedstawią konkretne możliwości wyjazdu zagranicznego w nadchodzącym roku. Będą z nami przedstawiciele: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Biura Krajowego Eurodesk, Stowarzyszenia Jeden Świat, Działu ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Szczegółowy plan debaty w załączniku.

Debata  odbędzie się 5 grudnia 2013 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym – sala 236, w godzinach 11.00 – 14.00. Zapraszamy!

Załączniki: