Agregator kanałów
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - wyniki oceny projektów w naborze niekonkurencyjnym „Rozwój lokalny- ZIT”
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - wynik oceny projektu w naborze niekonkurencyjnym „Rozwój lokalny- ZIT”
Postępy w realizacji programów na lata 2014-2020 oraz 2021-2027 - stan na 6 lipca 2025 roku
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - projekty z zakresu adaptacji terenów zurbanizowanych przyjęte do dofinansowania
Odkryj Polskę Wschodnią i wygraj pobyt w hotelu!
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - dofinansowanie projektu na wsparcie obszarów miejskich
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - dofinansowanie kolejnego projektu na zielony rozwój
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - dofinansowanie kolejnego projektu w ramach Działania 6.16 Aktywna integracja społeczno-zawodowa
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - zakończenie naboru w ramach działania 2.12 Odnawialne źródła energii
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - wydłużenie terminu naboru dla Działania 1.9 Cyfrowe lubuskie
Rezygnacja z ogłoszenia naboru – Działanie 8.8 Pozyskiwanie inwestycji tworzących miejsca pracy (typ A) Wsparcie działań na rzecz pozyskiwania inwestycji tworzących miejsca pracy, Fundusze Europejskie dla Małopolski
Lista projektów realizowanych z Funduszy Europejskich 2014-2020 - 30 czerwca 2025 r.
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - wynik oceny projektu w naborze niekonkurencyjnym „Transformacja środowiskowa - ZIT”
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - wyniki oceny projektów w naborze niekonkurencyjnym „Rozwój lokalny- IIT”
Informacja dla wnioskodawców naboru – lista zawierająca wynik oceny projektu
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - wyniki oceny projektu w naborze niekonkurencyjnym „Infrastruktura drogowa i kolejowa” (2)
Fundusze Europejskie dla Pomorza — zmiana regulaminów wyboru projektów
Postępy w realizacji programów na lata 2014-2020 oraz 2021-2027 - stan na 29 czerwca 2025 roku
Wyniki badania ewaluacyjnego o wpływie Polityki Spójności na miasta i ich obszary funkcjonalne
Jak Polityka Spójności zmienia miasta i ich obszary funkcjonalne? Wnioski i rekomendacje z perspektywy 2014–2020 zostały zaprezentowane podczas konferencji 26 czerwca br. w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Konferencja była okazją do prezentacji wyników badania ewaluacyjnego pt. Wpływ Polityki Spójności 2014-2020 na rozwój miast i ich obszarów funkcjonalnych.
Kolejne badania ewaluacyjne potwierdzają, że rewitalizacja jest ważnym i skutecznym narzędziem rozwojowym polskich miast, w wśród dobrych praktyk wymienia się m.in. rewitalizację Księżego Młyna w Łodzi.
Prezentacje ze spotkania oraz wszystkie produkty badawcze, dostępne są na stronie internetowej Krajowej Jednostki Ewaluacji: https://www.ewaluacja.gov.pl/strony/badania-i-analizy/wyniki-badan-ewaluacyjnych/badania-ewaluacyjne/wplyw-polityki-spojnosci-2014-2020-na-rozwoj-miast-i-ich-obszarow-funkcjonalnych-impact-of-cohesion-policy-2014-2020-on-the-development-of-cities-and-their-functiona/
#RegionyRewitalizacji #FunduszeUE
Przyrodniczo-klimatyczne wskaźniki zrównoważonego rozwoju miast. Przewodnik dla miast
Zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Publikacja może być pomocna w rozpoznaniu, w jakim stopniu miasta i gminy angażują się w działania przyrodniczo-klimatyczne, jak i pomoże w planowaniu i projektowaniu nowych przedsięwzięć na rzecz ochrony środowiska, w tym adaptacji do zmian klimatu.
W Przewodniku znajduje się opis, jak krok po kroku, korzystając wyłącznie z bezpłatnych danych, można obliczyć wartości wskaźników przyrodniczo-klimatycznych w 4 kategoriach: Zieleń i retencja miejska, Powierzchnie nieprzepuszczalne (zabetonowane), Miejska wyspa ciepła, Bioróżnorodność.
Podręcznik dostępny jest na stronie Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/klimat/przyrodniczo-klimatyczne-wskazniki-zrownowazonego-rozwoju-miast-przewodnik-dla-miast
#RegionyRewitalizacji #FunduszeUE
Strony
- 1
- 2
- 3
- 4
- następna ›
- ostatnia »