Wizyta studyjna w Brukseli - zgłoszenia do 24.08 br.!

2015-07-23 15:35

Grupa Europejskiej Partii Ludowej w Komitecie Regionów oraz Stowarzyszenie European Democrat Students zapraszają na wizytę studyjną pt.: „Umiejętności cyfrowe dla wszystkich – wspólne działania pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału”. Wizyta odbędzie dniach 21-22 września 2015 r. w siedzibie Komitetu Regionów w Brukseli, a jej głównym tematem będzie wzmocnienie umiejętności cyfrowych wśród osób poszukujących pracy oraz promowanie przedsiębiorczości, aby sprostać wyzwaniu niedopasowania umiejętności na rynku pracy w Europie.

Zaproszenie jest skierowane przede wszystkim do studentów europeistyki, politologii i stosunków międzynarodowych, ale również przedstawicieli samorządów lokalnych i regionalnych, władz krajowych, przedsiębiorców oraz ekspertów w dziedzinie e-umiejętności. Liczba uczestników jest ograniczona do 50 osób. Organizatorzy pokrywają koszty przelotu i zakwaterowania w Brukseli.

Zainteresowanie udziałem w wizycie studyjnej należy zgłaszać do 24 sierpnia 2015 r. na adres eppstudyvisit@cor.europa.eu, wypełniając formularz dostępny na stronie

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
http://web.cor.europa.eu/epp/Events/StudyVisits/Pages/StudyVisit2015.aspx

Share