Warsztaty i stoisko SKN EUrope na Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki

2022-05-30 10:46

Studenci SKN EUrope zapraszają na warsztaty pt. "Reakcja UE wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę", które odbędą się 31 maja br. w godz. 13:00-13:45 w sali 111 A.

Podczas spotkania odbędzie się dyskusja dotycząca sankcji nałożonych przez Unię Europejską na Rosję, a także zmian w dotychczasowym porządku geopolitycznym.

Zachęcamy do zapisów: https://rejestracja.festiwal.amu.edu.pl/i/wydarzenia/wydarzenia/45

Warsztaty są organizowane w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska europejskiego SKN EUrope i EUROPE DIRECT Poznań podczas Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki w dniu 31.05.2022 r. w godz. 10:30-13:30 w gmachu głównym UEP (hol, parter).
Przekonajcie się jak korzystać ze swoich praw w UE i sprawdźcie swoją wiedzę o UE w europejskim quizie!
Wszyscy zainteresowani poszerzeniem wiedzy o zjednoczonej Europie będą mogli otrzymać bezpłatne materiały o UE. Studenci SKN EUrope i konsultanci EUROPE DIRECT Poznań chętnie odpowiedzą również na pytania dotyczące możliwości nauki i pracy w Europie oraz programów edukacyjnych, które Unia oferuje młodym ludziom.
Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat kultury europejskiej oraz funkcjonowania Unii Europejskiej. Poprzez zabawę uczestnicy dowiedzą się, jakie korzyści z integracji europejskiej odnoszą państwa członkowskie, a także, z jakich możliwości mogą dzięki temu korzystać ich obywatele.

Share