Nagrody Rektora UEP dla pracowników Katedry Europeistyki

2017-10-14 16:05

Z przyjemnością informujemy, że JM Rektor UEP przyznał nagrody idywidualne dwóm osobom związanym z Katedrą Europeistyki. Dr hab. Ida Musiałkowska otrzymała nagrodę za monografię "Wykorzystanie doświadczeń Unii Europejskiej w zakresie polityki spójności przez Mercosur", a mgr Anna Dybiona-Jaroni za pracę wspierającą działanie Katedry oraz kierowanie pracami wydziałowego sekretariatu.
Nagrodę zespołową otrzymała dr Dorota Czyżewska-Misztal za organizację międzynarodowego 60. Kongresu AIELF „Les enjeux du développement économique, financier et écologique dans une mondialisation risquée" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, którego tematem były wyzwania związane z rozwojem gospodarczym, finansowym i ekologicznym w ryzykownej gospodarce.