Dodaj Zapisy na konferencje

mgr, dr, dr hab., prof. dr hab.
Imię i nazwisko autora, imię i nazwisko drugiego autora itd.
Afiliacja autora - nazwa uczelni, instytutu lub katedry itp.
Ulica, numer, kod pocztowy, miasto
Email autora.
Numer telefonu kontaktowego komórkowego lub stacjonarnego
Abstrakt artykułu (max. 120 słów)
Zaznaczając powyższe pole wyboru deklarują Państwo udział w uroczystej kolacji, która planowana jest w czwartek (11.04.2019 r.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (adres: 61-875 Poznań, al. Niepodległości 10), który jest ich administratorem.
Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Konferencji "Quo vadis, Europo? 15 lat po największym rozszerzeniu UE" przez okres 24 miesięcy lub do momentu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.
Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach oraz o zasadach przetwarzania danych osobowych określonych w Polityce prywatności zamieszczonej w serwisie informacyjnym UEP.
Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jak również że warunkuje uczestnictwo w konferencji. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz innymi obowiązującymi aktami prawa.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Karty pionowe