Nowe publikacje w ramach Centrum Doskonałości Jean Monnet

2015-08-26 20:00

Pomimo trwających wakacji z przyjemnością informujemy, iż ukazała się właśnie nowa publikacja Katedry Europeistyki pod red. prof. Ewy Małuszyńskiej, dr. Grzegorza Mazura oraz dr. Piotra Idczaka. Przygotowana publikacja składa się z dwóch tomów poświęconych odpowiednio aspektom prawnym, finansowym i handlowym oraz społecznym, gospodarczym i środowiskowym. W obydwu tomach znalazło się łącznie 48 artykułów przygotowanych przez naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz innych wiodących ośrodków akademickich w Polsce.

Publikacje są wynikiem konferencji „Unia Europejska wobec wyzwań przyszłości”, zorganizowanej w kwietniu 2015 r. przez Katedrę Europeistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w ramach Centrum Doskonałości Jeana Monneta.

Osoby zainteresowane otrzymaniem ww. publikacji prosimy o kontakt z sekretariatem Katedry Europeistyki (europa@ue.poznan.pl)

Załączniki: