NOC NAUKOWCÓW 2015

2015-09-23 11:50

Już 25 września br. NAUKA opanuje Poznań! Zapraszamy na Noc Naukowców 2015 !

Chcecie przekonać się jak dobrze być Europejczykiem i jak korzystać ze swoich praw w UE ? Koniecznie odwiedźcie stoisko europejskie Katedry Europeistyki i Punktu Europe Direct – Poznań na UEP!

Przygotowaliśmy dla Was europejskie zabawy, konkursy i quizy z nagrodami. Sprawdźcie swoją wiedzę i zobaczcie jak interesująca może być Unia Europejska! Na wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o zjednoczonej Europie czeka mnóstwo materiałów o UE - idealnie na rozpoczęcie roku akademickiego!

Będziemy na Was czekać w budynku głównym Uniwersytetu Ekonomicznego (hol, 2.piętro, Budynek Główny, al. Niepodległości 10) od 17:00-20:00.

Zapraszamy także na wykład pt. MITY O EUROPIE, który odbędzie się w godz.17.45-18.45 w sali 111 (budynek główny)

Tej niezwykłej nocy bramy poznańskich ośrodków akademickich będą otwarte dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich chętnych do poszerzania swojej wiedzy. Każdy będzie mógł się przekonać, że nauka potrafi być pasjonująca i ciekawa.

Program Nocy Naukowców jest skierowany do wszystkich, niezależnie od wieku. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś ciekawego.

Rejestracja na Noc Naukowców 2015 w Poznaniu już trwa ! Rejestrować można się pod adresem: http://www.rejestracja.poznan.nocnaukowcow.pl/…

Pamiętajcie , że na mnóstwo atrakcji, które zostały przygotowane jest WSTĘP WOLNY!

Noc Naukowców odbywa się w tym samym czasie 25 września br. w całej Europie. Celem imprezy jest zbliżenie środowiska naukowców i społeczeństwa oraz stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko w atmosferze zabawy !

Tegoroczna Noc Naukowców jest tym bardziej wyjątkowa, bo to jej X. jubileuszowa edycja w całej Europie!

Do zobaczenia w piątek ! Tej nocy nie można przespać !

Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu Komisji Europejskiej w ramach konkursu w Programie Ramowym UE Horyzont 2020.

 

Attachments: 
Share